Wskaźniki napięcia
Wskaźniki napięcia - Konfexim

Wskaźniki napięcia

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji
Aktywne filtry

Jednym z częściej używanych narzędzi podręcznych jest wskaźnik napięcia. Zaliczany jest on do sprzętu chroniącego przed napięciem. Wskaźniki napięcia pozwalają na sprawdzenie czy w danym urządzeniu, sieci, czy instalacji obecny jest prąd. Narzędzia te są niezbędnym akcesorium dla pracowników, którzy obsługują urządzenia elektryczne, a także dla elektroinstalatorów. Poznaj naszą wyjątkową ofertę wskaźników napięcia, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. W Konfexim stawiamy na najwyższą jakość, a bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wskaźniki napięcia wyłącznie najlepszych producentów. Wszystko po to, byś podczas wykonywanej pracy mógł czuć się bezpiecznie.

Profesjonalne wskaźniki napięcia - bezpieczeństwo najważniejsze

W sklepie internetowym Konfexim dostępne są różne warianty wskaźników napięcia. Często wybieranymi modelami są wskaźniki napięcia akustyczno-optyczne. Wskaźnik ten za pomocą dwóch różnych sygnałów informuje użytkownika o obecności napięcia w urządzeniu czy też instalacji. Akustyczno-optyczne wskaźniki napięcia są kompatybilne z drążkami izolacyjnymi UCI, a także drążkami teleskopowymi. W naszej ofercie dostępne są także wskaźniki napięcia dwubiegunowe. Ich obudowy zostały wykonane z niezwykle trwałych materiałów, co czyni je niezwykle odpornymi na czynniki zewnętrzne i doskonale sprawdzają się w przemysłowym środowisku pracy. Dwubiegunowe wskaźniki napięcia umożliwiają jeszcze lepsze i bezpieczniejsze przeprowadzenie pomiaru. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom możliwe jest wyeliminowanie z pomiaru prądów błądzących. Oczywiście znajdziesz też w naszej ofercie podręczny wskaźnik jednobiegunowy. Umożliwia on sprawdzenie napięcia dotykowo i bezdotykowo, a użytkować ten typ wskaźnika można zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Wszystkie wskaźniki napięcia dostępne w naszej ofercie spełniają wszelkie niezbędne normy i posiadają odpowiednie certyfikaty. W asortymencie znajdziesz wyłącznie produkty najlepszych producentów, ponieważ bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze. Poznaj ofertę naszego sklepu online. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja!