Zaczepy manewrowe
Zaczep manewrowy do odłączników i uziemiaczy - Konfexim

Zaczepy manewrowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Aktywizacja

Zaczep manewrowy ZL

Recenzje: 0

Zaczep manewrowy ZL przeznaczony jest do zdejmowania uziemiaczy przenośnych zatrzaskowych, zakładanych bezpośrednio z ziemi. Konstrukcja zapobiega spadnięciu na ziemię uziemiacza w momencie wykleszczenia zacisku. Podana cena obowiązuje tylko w sklepie internetowym !W razie pytań proszę o kontakt 602-264-715 lub bhp@konfexim.com.pl

Cena 209,10 zł
209,10 zł szt
W magazynie

Zaczep manewrowy do odłączników i uziemiaczy

Jednym z przydatnych narzędzi elektroizolacyjnych stosowanych przez elektryków oraz wykorzystywanych w zakładach elektroenergetycznych są zaprezentowane w niniejszej kategorii zaczepy manewrowe. To elementy sprzętu izolacyjnego o zróżnicowanym kształcie, bezpośrednio przekładającym się na sposób użytkowania. W sklepie internetowym Konfexim znajdziesz zaczepy manewrowe marki Aktywizacja w modelach ZU, ZO, ZL, ZN.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich elementówsprzętu elektroizolacyjnego dostępnych w naszym sklepie internetowym. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie wysyłki. Niektóre produkty - np. chodniki elektroizolacyjne - przygotowujemy zgodnie z potrzebami klienta i warunkami jego miejsca pracy. W razie pytań służymy pomocą.

Do czego służą zaczepy elektroizolacyjne?

Izolacyjne zaczepy manewrowe służą do manipulowania częściami urządzeń elektroenergetycznych. Zaczep ZU wykorzystuje się do zakładania i zdejmowania uziemiaczy przenośnych. Unikalna konstrukcja tego modelu zaczepu manewrowego przystosowana jest do zakładania zacisku fazowego na przewód poprzez zawieszenie go na przytwierdzonym do boku zaczepu i wygiętym do góry pręcie. Wówczas wystarczy przełożyć końcówkę w formie haka przez otwór w zacisku i dokręcić.

Jeżeli chcesz obsługiwać odłączniki bez napędu mechanicznego, odpowiedni będzie zaczep ZO. Możesz go używać samodzielnie bądź w połączeniu z drążkiem TDO. Jeszcze inne zastosowanie ma zaczep ZL, który z kolei nadaje się do zdejmowania zakładanych bezpośrednio z ziemi zatrzaskowych uziemiaczy przenośnych. Istnieje też zaczep ZN - do obsługi odłączników i reklozerów.

Zobacz kleszcze izolacyjne i chwytaki manewrowe, by uzupełnić swoje pracownicze wyposażenie. Jeżeli jesteś właścicielem zakładu elektroenergetycznego, obejrzyj dostępne w sklepie Konfexim gaśnice energetyczne, hełmy i kaski dla elektryków oraz tradycyjną ochronę przeciwpożarową.