Chwytaki manewrowe
Elektroizolacyjne chwytaki manewrowe do pracy - Konfexim

Chwytaki manewrowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Elektroizolacyjne chwytaki manewrowe

Chwytaki manewrowe to urządzenia elektroizolacyjne będące obowiązkowym elementem wyposażenia elektryków, a także niezbędnym akcesorium do pracy na stacjach elektroenergetycznych czy w rozdzielniach elektrycznych. Chwytaki elektroizolacyjne wykorzystuje się m.in. do zakładania i wyjmowania: osłon izolacyjnych, wkładek bezpiecznikowych, przegród izolacyjnych oraz innych części urządzeń elektroenergetycznych. W sklepie internetowym Konfexim znajdziesz chwytaki manewrowe przeznaczone do napięcia pracy nie większego niż 110 kV. Dzięki nim ustrzeżesz siebie i pracowników swojej firmy od porażenia prądem i uszczerbku na zdrowiu, a nawet utraty życia. Zapoznaj się z całą ofertą sprzętu elektroizolacyjnego.

Chwytaki elektroizolacyjne - warto wiedzieć

Dostępne w sklepie Konfexim chwytaki manewrowe elektroizolacyjne marki Aktywizacja to produkty najwyższej jakości, poddawane badaniom i spełniające najsurowsze normy. Warto wiedzieć, że przed wprowadzeniem do sprzedaży każdy chwytak manewrowy testowany jest osobno, co przekłada się na gwarancję bezawaryjnej pracy narzędzia i - co ważniejsze - pełne bezpieczeństwo pracownika. Podstawowym materiałem wykonania chwytaka izolacyjnego jest wysokogatunkowe tworzywo sztuczne o bardzo dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Narzędzie ma stalowe mocowanie przegubowe i końcówkę wyprofilowaną do jak najlepszego wykonywania pracy, umożliwiającą zaciskanie i rozchylanie ramion chwytaka.

Poręczność i niewielka waga chwytaka izolacyjnego czynią go narzędziem dobrym nie tylko do stosowania w stacjonarnych miejscach pracy, ale także do zabierania w teren. Elektrycy-freelancerzy mogą dołączyć go do posiadanego wyposażenia, z którym chodzą do klientów. Innym korzystnym parametrem jest ergonomia, dzięki której chwytak doskonale leży w dłoni i sprawdza się nawet w miejscach, do których trudno dotrzeć. Zachęcamy do użytkowania tego narzędzia wraz z rękawicami elektroizolacyjnymi - dla wzmocnienia ochrony.